لازم به ذکر است که بیشترین استفاده از قالب فلزی بتن برای فونداسیون ها با عمق کم می باشد. بنابراین استفاده نادرست از این قالب باعث ایجاد خسارت به سازه یا کل پروژه خواهد شد. نصب این قالب ها در افزایش کیفیت آن ها بسیار اهمیت دارد. هر چقدر همبندی این سازه قوی تر و با کیفیت تر باشد دوام سازه طولانی تر خواهد شد.

از انواع قالب فلزی بتن می توان به قالب فلزی سنگفرش، پیاده رو، پل، ساختمان، ستون و تونل اشاره کرد. براساس نوع کاربرد و وزن از فلزهای مختلفی برای تولید این قالب ها استفاده می شود. برای مثال جنس قالب های فلزی بتنی پیاده رو از آهن و آلومینیوم است.

همچنین شرکت آرتا سازه در تولید قالب تونل فرم نیز فعالیت دارد

 

 

قالب فلزی بتن را از کجا بخریم؟

اجزای قالب فلزی برای ایجاد سازه مستحکم و یکپارچه بسیار اهمیت دارد. اجزای قالب فلزی در هر نوعی که باشد، ثابت و مشخص است. هر چقدر سازه پیچیده تر باشد، قالب فلزی اجزای بیشتری خواهد داشت. از طرفی هر چقدر کیفیت اجزای قالب بیشتر باشد، سازه مستحکم تر و شکیل تر ساخته می شود. بنابراین قالب فلزی را باید از مراکز معتبر و با سابقه خریداری کنید.

قیمت قالب فلزی براساس عوامل مختلفی از قبیل جنس فلز قالب، آلیاژ بکاررفته در قالب، برند فلز، مقاومت فیزیکی و شیمیایی فلز و کشور سازنده قالب تعیین می شود. تمامی این عوامل تحت تاثیر نوسانات ارز و دلار قیمت ثابت و مشخصی نخواهند داشت.

قالب فلزی بتنی در انواع مختلف و با نوسانات قیمت در بازار موجود است. از دلایل چند قیمتی بودن قالب فلزی کیفیت متفاوت آن ها و وجود واسطه ها می باشد. حتی الامکان سعی کنید قالب را از مراکز بدون واسطه خریداری و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

از مزایای استفاده از این قالب ها این است که قابلیت چندین بار استفاده را دارند. هر چقدر کیفیت قالب بیشتر باشد، تعداد دفعات استفاده از آن افزایش پیدا خواهد کرد. خرید قالب لارج پنل و  قالب فلزی با کیفیت بالا از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه تر است.

بنابراین مرکز خریدی را انتخاب کنید که کیفیت قالب های فلزی آن بسیار بالا باشد. قبل از خرید قالب فلزی بهتر است از طریق کاربرانی که از مرکز خرید مورد نظر شما خرید کرده اند از کیفیت قالب ها مطمئن شوید. مرکز خریدی را انتخاب کنید که کالای خود را با قید ضمانت به شما تحویل دهد.

قالب فلزی را می توانید به دو صورت حضوری و یا اینترنتی خریداری فرمایید. بسیاری از افراد به دلیل مشغله های کاری، مراکزی که فروش غیر حضوری دارند را انتخاب می کنند. در این روش می توانید به سادگی و در مدت زمان کوتاه قالب فلزی خود را خریداری کنید. به طور میانگین می توان گفت 50 درصد افراد فروش غیر حضوری را ترجیح می دهند. انتخاب مراکز خریدی که از مشاوره های مجرب و متخصص در زمینه فروش بهره می برند بسیار اهمیت دارد.

Rate this post